Seifenreiniger  SRA10
Pirkt
Ielikt grozā
Aplūkot grozu

Seifenreiniger


Tīrīšanas līdzeklis ar spirtu 10 LArtikuls: SRA10


Cena bez PVN: 15.55


Ziepju tīrīšanas līdzeklis ar spirtu ir profesionāls tīrīšanas līdzeklis visu ūdensizturīgu grīdas segumu automātiskai tīrīšanai. Īpaši piemērots lielu platību ekonomiskai tīrīšanai ar mazgāšanas iekārtām. Noņem taukainus, eļļainus netīrumus un švīkas no papēžiem no PVC, akmens, linoleja, flīžu un lamināta grīdas segumiem. Spīdums bez svītrām arī uz jutīgiem grīdas segumiem! Var uzpulēt. Ziepju tīrīšanas līdzeklis ar spirtu gandrīz neveido putas un tāpēc ir īpaši piemērots pielietošanai mazgāšanas iekārtās.

Lietošana/dozēšana: Koncentrātu lieto atšķaidītu ar ūdeni. Nav nepieciešams nomazgāt ar tīru ūdeni. Regulārā tīrīšana: 40ml uz 8 l ūdens spainī/iekārtas tvertnē Ģenerālā tīrīšana: 100 ml uz 8 l ūdens spainī/iekārtas tvertnē.

UZMANĪBU: Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Izmantot aizsargcimdus/aizsargdrēbes/acu aizsargus/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.
PDF formātā
 
Pievienoties
Lietotājs
Parole
Pievienoties
Reģistrēties
Jūsu pirkuma grozs tukšs
Anketa