SIA "Merida - Latvija" savu darbību uzsāka 2004.gada 24.maijā, kļūstot par tiešo rūpnīcas pārstāvi Latvijā: Meridas Sp. z o.o. (Polija) un Becker Chemie GmbH (Vācija). 

Mātes uzņēmums Meridas Sp. z o.o. dibināts 1992.gadā. Šobrīd Polijā atvērta 31 filiāle, bet ārvalstīs 7 filiāles (Latvija, Lietuva, Krievija, Ukraina, Ungārija, Slovākija, Čehija). Meridas Sp. z o.o. piedāvā plašu klāstu ar dažādiem dozatoriem (ziepēm, tualetes papīram, roku dvieļiem), ziepes (putu ziepes/šķidrās ziepes), uzkopšanas inventārs (cimdi, mopi, spaiņi, atkritumu maisi u. c.), higiēnas papīra izstrādājumi (roku salvetes, tualetes papīrs), roku pastas u. c. preces. 

Becker Chemie GmbH uzņēmumam vēsture ir senāka, tas dibināts 1928.gadā un to dibināja Valters Bekers, ieliekot kārtīgus pamatus ģimenes uzņēmumam, kurš nu jau darbojas trīs paaudzēs. Becker Chemie GmbH piedāvā profesionālus tīrīšanas līdzekļus, roku pastas, roku krēmus, ziepes. Tīrīšanas līdzekļu spektrs ir plašs sākot no veļas pulveriem, līdz stikliem, tad pie grīdām, no grīdām līdz cepeškrāsnīm, no krāsnīm līdz kanalizācijas caurulēm un finālā jau tīram sūnu no bruģīša. 

Merida-Latvija misija ir godam pārstāvēt šos uzņēmumus Latvijā un esam lepni to darīt, lai ikvienam ir dota iespēja pamēģināt labāko, pēc tam jau secinājumi ir jāizdara pašam!

 

 

 

 

 
Pievienoties
Lietotājs
Parole
Pievienoties
Reģistrēties
Jūsu pirkuma grozs tukšs