BACYSAN Dezinficējošs smaku iznīcinātājs BASAN1/P
Pirkt
Ielikt grozā
Aplūkot grozu

BACYSAN Dezinficējošs smaku iznīcinātājs


1 L ar smidzinātājuArtikuls: BASAN1/P


Cena bez PVN: 13.05


Bacy-San ir piemērots visām ūdensizturīgām virsmām ēdināšanas uzņēmumu virtuvēs, pārtikas rūpniecībā, veco ļaužu pansionātos, sporta iestādēs un sanitārās telpās. Iznīcina nepatīkamas smakas un ir ļoti ekonomisks. Tam piemīt antibakteriālā iedarbība pret mikroorganismiem, baktērijām un vīrusiem.  Piemērots arī jutīgām virsmām. Darbojas kā smaku neitralizētājs un atsvaidzinātājs arī atkritumu savākšanas vietās, lietus kanalizācijā, notekūdeņu sistēmās, tualetēs.

Lietošana/dozēšana: Bacy-San ar izsmidzināšanas pistoles palīdzību var ļoti ekonomiski neatšķaidītā veidā izsmidzināt uz objektiem. Nelielos daudzumos produktu var pievienot tīrīšanas līdzekļiem vai veļas mazgājamā mašīnā (piemēram, darba apģērba mazgāšanai). Produktu var atšķaidīt ar ūdeni.

Uzmanību: Kairina ādu. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Izvairīties no izplatīšanas apkārtējā vidē. Izmantot aizsargcimdus/aizsargdrēbes/acu aizsargus/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ziepju un ūdens daudzumu. SASAKARĒ AR ACĪM – Uzmanīgi izskalot ar ūdeni. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Satur ALPHA-HEXYLZIMTALDEHYD, dipentēns, limonēns, 2-(4-TERT-BUTYLBENZYL)PROPIONALDEHYD. Var izraisīt alerģisku reakciju.

Sastāvs: < 5% nejonu virsmaktīvajām vielām, katjonu virsmaktīvajām vielām. Papildus informācija: smaržvielas (Hexylcinnamaldehyde, d-Limonene, Linalool, p-tert-Butyl-alpha Methylhydrocinnamal,Coumarin,Hydroxycitronellal, Eugenol, Citral).

 

 
PDF formātā
 
Pievienoties
Lietotājs
Parole
Pievienoties
Reģistrēties
Jūsu pirkuma grozs tukšs
Anketa