Orangenöl Universalreiniger  NAR500
Pirkt
Ielikt grozā
Aplūkot grozu

Orangenöl Universalreiniger


Universāls tīrīšanas līdzeklis 500mlArtikuls: NAR500


Cena bez PVN: 8.01


Pateicoties savai ļoti lielai efektivitātei, Eilfix Orangenöl universāls tīrīšanas līdzeklis teicami piemērots visu ūdensizturīgu virsmu dziļai tīrīšanai – virtuvē un vannas istabā. Noņem košļājamās gumijas, tintes un pildspalvas traipus no audumiem, mīkstajām mēbelēm un mīkstajiem grīdas segumiem. Eilfix Orangenöl universāls tīrīšanas līdzeklis noņem kukaiņu, sveķu, vara zaļā un daudzus citus traipus no automobiļiem un piekabēm.

Lietošana/dozēšana:  Ļoti noturīgu netīrumu gadījumā lietot neatšķaidītā veidā. Normāliem netīrumiem: apmēram 2 izsmidzināšanas devas uz 5 l ūdens. Samaisot ar ūdeni, produkts kļūst pienveidīgs. Pirms lietošanas ieteicams pārbaudīt virsmas izturību.

 Satur: (R)-p-Mentha-1,8-diene.

Uzmanību:Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes.  Sargāt no bērniem. Izvairīties no izplatīšanas apkārtējā vidē.  Izmantot aizsargcimdus/aizsargderēbes/acu aizsargus/sejas aizsargus. Saskarē ar ādu:nomazgat  ar lielu ziepju un ūdens daudzumu. Ja rodas ādas iekaisums vai izsitumi:lūdziet mediķu palīdzību. Saskarē ar acīm:uzmanīgi izskalot ar ūdeni.Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot.Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.

 

 

 

 

 
PDF formātā
 
Pievienoties
Lietotājs
Parole
Pievienoties
Reģistrēties
Jūsu pirkuma grozs tukšs
Anketa