Šķidrs mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai ar krāsas aizsardzību   COLOR2
Pirkt
Ielikt grozā
Aplūkot grozu

Šķidrs mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai ar krāsas aizsardzību


Profi Color 2LArtikuls: COLOR2


Cena bez PVN: 11.02


Šķidrs koncentrāts krāsu saudzējošai mazgāšanai. Īpaši piemērots eļļainu, taukainu traipu noņemšanai. Saudzē krāsas un šķiedras. Piemērots vilnai, trikotāžai un citiem jutīgiem materiāliem. Pilnīgi efektīvs pie temperatūras jau no 30o. Krāsas paliek svaigas, jo nesatur optiskus balinātājus. Ļoti ekonomisks, var lietot nelielā daudzumā. Jāievēro tekstilizstrādājumu ražotāju rekomendācijas par mazgāšanu.

Lietošana/dozēšana:Dozēšanas vāciņa tilpums ir 35 ml.Veļas mazgājamā mašīnā ar trumuli (ietilpība 4-5 kg sausas veļas) pievienot 60 ml līdzekļa pie normāli netīras veļas, ja ūdens ir mīksts vai vidēji ciets.  Ekonomiskums: 1 litrs Color Waschmittel pie nelielas ūdens cietības pakāpes (1. un 2.) ir pietiekams 60 kg, bet pie augstas ūdens cietības pakāpes (3. un 4.) 45 kg normāli netīras sausas veļas mazgāšanai pie veļas mazgājamās mašīnas ielādes 4,5 kg pamatmazgāšanas ciklā.

Uzmanību: Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Izmantot aizsargcimdus/ aizsargdrēbes/ acu aizsargus/ sejas aizsargus. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību. 

 
PDF formātā
 
Pievienoties
Lietotājs
Parole
Pievienoties
Reģistrēties
Jūsu pirkuma grozs tukšs
Anketa